TRENG
Menü Simge

BİLİŞİM

Türkiye’nin bilgi toplumuna dönüşüm sürecinde, sektörün en önemli ihtiyacının görerek, sunacağı katma değerle kendi sosyal sorumluğunu yerine getirmeyi bir görev bilen Tunagroup, portföyünde bulunan son derece geniş ürün yelpazesi,bilgi birikimi,uzman teknik kadrosu, sistemli ve profesyonel yaklaşımı ile, en karmaşık çözümleri bile son derece pratik ve anlaşılır bir şekilde müşterilerine sunabilmektedir. Bilinen tüm markaları proje bazında değerlendirebilme kabiliyeti ile bir markaya bağımlı kalmaksızın müşterilerine en açık ve en esnek çözümü sunar. Marka bağımsız çözümler üretebilme becerisi ile müşterilerinin hedef ve isteklerini anlayan, sürekli müşteri odaklı çözüm ortaklığını garanti eder. 

Medikal sektöründe uzmanlaşmış genç ve dinamik bir kadro sektör ihtiyaçlarına yönelik medikal ürünler temin ederek, en doğru çözümü en kısa sürede vermeyi hedeflemektedir. Medikal Sektöründe sadece Ankara’da değil çoğalan müşteri nüfusuyla tüm Türkiye’nin önde gelen firmalarındandır. Ayrıca teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek kaliteli hizmet sunmayı daima amaç edinmiştir. Öncelikli hedefimiz gelişen yeni teknolojileri ve uzun süredir sağlık sektöründe aktif olarak çözüm üretmenin verdiği bilgi birikimi ve tecrübesini kullanarak kolay kullanılabilir aile hekimliği sarf malzemeleri temin ederek ve bununla birlikte kurumların ihtiyaçlarına yönelik özel çözümleri sunmaktır.

 

Sağlık sektöründe uzun yıllar boyunca kendini geliştirmiş kalite ve dürüstlük anlayışıyla hareket eden deneyimli ekibiyle, yurtiçi ve yurtdışı platformlarda kendini tanıtmış, kamu ve özel hastanelerin ihtiyacına yönelik medikal cihaz ve ekipmanlarını ithal edip aynı zamanda kurulum, bakım ve eğitim hizmetleri veren ve alanında zirve yolunda sağlam adımlarla ilerleyen yenilikçi bir kuruluştur.

 

Bünyesinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, sektörde bu çeşitlilikte cihaz barındıran nadir kuruluşlardan biridir. İthal edilen son teknoloji ürünler, kalite ve işletme anlayışını; TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ile ulusal ve uluslararası servis sertifikalarıyla ispatlamıştır. İhtiyaç halinde cihaz durumuna bağlı olarak firmanın sahip olduğu servislerde veya yerinde bakım-onarım hizmetlerini sunmaktadır.

 

Şirket anlayışı olarak sağlık sektöründe her türlü hizmete güvenilir ve hızlı bir şekilde cevap vererek analitik, ergonomik ve efektif çözümler sunarak hayata geçirmeyi benimseyen Anda Medikal, yurtdışından kaliteli tıbbi cihaz ithal edip yurtiçinde bunların tanıtımını ve satışını yapmaktadır.