TRENG
Menü Simge

Merssage · Pressage

Tüm endikasyonlar için profilaksi macunları
Bu profilaksi pastaları farklı şekillerde temin edilebilir. Merssage pastalarını içeren florür, plakayı temizler ve pürüzsüz ve cilalı bir diş yüzeyi sağlar. Florür olmayan Pres basma macunu, ağartma öncesi diş yüzeylerinin temizlenmesi ve yapıştırma maddelerinin ve sızdırmazlık maddelerinin uygulanması için tasarlanmıştır.
Endikasyonları
• Düzenli Merssage
RDA 170-180, florürlü
Merssage Düzenli - Nane tadında - renk solmasının giderilmesi ve profilaksi tedavisinin başlangıcında ve ayrıca ortodontik cihazların çıkarılmasından sonra diş yüzeylerinin parlatılmasında kullanılır.
• Merssage İnce
RDA 40-50, florürlü
Merssage Fine - limon tadıyla - diş yüzeylerindeki plak ve dış lekelerin çıkarılması ve ölçeklendirme veya ağartma işleminden sonra parlatma için kullanılır.
• Merssage Plus
RDA Merssage Plus - portakal tadıyla - ölçeklendirme veya beyazlatma işleminden sonra parlatmada, yeniden tutturulmuş lekelerin önlenmesinde, restoratif malzemelerin temizliğinde ve yüzeyin parlatılmasında kullanılır.
• Pressage
RDA 170-180, florürsüz
Tatsız Pressage macunu, ağartıcı işleminden önce yüzey temizleme için veya etger, bonding ajanı veya fissür sızdırmazlık maddesi uygulaması için kullanılır. Yapışma gücünü ve ağartma Etkisini zayıflatabildiğinden florür içermez.

Merssage · PressagePDF