TRENG
Menü Simge

HAKKIMIZDA

Yenilikçi ve girişimci yapımızla faaliyette bulunduğumuz medikal-dental ürünler, bilişim, tekstil, inşaat sektörlerinde insan hayatının, ürünlerimizin ve projelerimize olan tam hakimiyetimizle özverili bir şekilde çalışmayı kendimize hedef edinmiş bulunmaktayız. Ülkemizin yerli üretim ve milli ekonomisine katkı sağlamayı ve kalite standartlarının yükseltmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmak arzusundayız. Ürünlerimizin uluslararası üretim standartlarına uygunluğu belgelenmiş ürünler olmasına; satış ve pazarlama konusunda da bilimsel altyapısı olan çalışma arkadaşlarımızla doğru ürünün zamanında ve kullanım şartlarıyla kullanımı için çaba harcıyoruz.

 

Merkezi Ankara olan firmamızda aynı zamanda ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşlar ile proje bazlı işlerimizi yürütmekteyiz. Projelerimiz işlerimizin niteliği ile çeşitli sektörlerde farklı kurumlarla gerçekleşmektedir. Her adımıyla özel olarak ilgilendiğimiz projelerimiz araştırma aşamasından sonuna değin yenilikçi yapımızla ürettiğimiz çözümlerle tam memnuniyet hedefimizle tamamlanıyor.

TUNA GROUP

Medikal sektöründe uzmanlaşmış genç ve dinamik bir kadro sektör ihtiyaçlarına yönelik medikal ürünler temin ederek, en doğru çözümü en kısa sürede vermeyi hedeflemektedir. Medikal Sektöründe sadece Ankara’da değil çoğalan müşteri nüfusuyla tüm Türkiye’nin önde gelen firmalarındandır. Ayrıca teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek kaliteli hizmet sunmayı daima amaç edinmiştir. Öncelikli hedefimiz gelişen yeni teknolojileri ve uzun süredir sağlık sektöründe aktif olarak çözüm üretmenin verdiği bilgi birikimi ve tecrübesini kullanarak kolay kullanılabilir aile hekimliği sarf malzemeleri temin ederek ve bununla birlikte kurumların ihtiyaçlarına yönelik özel çözümleri sunmaktır.

 

Sağlık sektöründe uzun yıllar boyunca kendini geliştirmiş kalite ve dürüstlük anlayışıyla hareket eden deneyimli ekibiyle, yurtiçi ve yurtdışı platformlarda kendini tanıtmış, kamu ve özel hastanelerin ihtiyacına yönelik medikal cihaz ve ekipmanlarını ithal edip aynı zamanda kurulum, bakım ve eğitim hizmetleri veren ve alanında zirve yolunda sağlam adımlarla ilerleyen yenilikçi bir kuruluştur.

 

Bünyesinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, sektörde bu çeşitlilikte cihaz barındıran nadir kuruluşlardan biridir. İthal edilen son teknoloji ürünler, kalite ve işletme anlayışını; TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ile ulusal ve uluslararası servis sertifikalarıyla ispatlamıştır. İhtiyaç halinde cihaz durumuna bağlı olarak firmanın sahip olduğu servislerde veya yerinde bakım-onarım hizmetlerini sunmaktadır.

 

Şirket anlayışı olarak sağlık sektöründe her türlü hizmete güvenilir ve hızlı bir şekilde cevap vererek analitik, ergonomik ve efektif çözümler sunarak hayata geçirmeyi benimseyen Anda Medikal, yurtdışından kaliteli tıbbi cihaz ithal edip yurtiçinde bunların tanıtımını ve satışını yapmaktadır.