TRENG
Menü Simge

PROJE

Ulusal ve uluslararası kurumların çeşitli sektörlere yönelik projelerine yönelik uzman kadrosuyla tercih edilen Tunagroup, bugün aktif olarak yürüttüğü pek çok proje taahhüdüne sahiptir. Projelerimiz, proje fikrinin başlangıcından sonucuna kadar her adımında özen ve dikkatle takip edilir. Projelerin bazı alanları kurumlardan gelen istek söz konusu olursa gizli tutulmaktadır.

 

Çalışmalarımız firmamızın sektörel dağılımı kapsamında piyasadaki her markaya uyumludur. Proje gerekleri ile tam uyumu hedeflediğimiz işlemlerimiz tüm kayıt, evrak işlemleri, kalite belgelendirme, ürün teslimi ve garantisi işlemlerinden aynı dikkatle geçer. Alanında uzman ekibimiz bu kapsamdaki tecrübesi ile projeleri başarıyla sürdürmekte ve tamamlanmasını sağlamaktadır.

Medikal sektöründe uzmanlaşmış genç ve dinamik bir kadro sektör ihtiyaçlarına yönelik medikal ürünler temin ederek, en doğru çözümü en kısa sürede vermeyi hedeflemektedir. Medikal Sektöründe sadece Ankara’da değil çoğalan müşteri nüfusuyla tüm Türkiye’nin önde gelen firmalarındandır. Ayrıca teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek kaliteli hizmet sunmayı daima amaç edinmiştir. Öncelikli hedefimiz gelişen yeni teknolojileri ve uzun süredir sağlık sektöründe aktif olarak çözüm üretmenin verdiği bilgi birikimi ve tecrübesini kullanarak kolay kullanılabilir aile hekimliği sarf malzemeleri temin ederek ve bununla birlikte kurumların ihtiyaçlarına yönelik özel çözümleri sunmaktır.

 

Sağlık sektöründe uzun yıllar boyunca kendini geliştirmiş kalite ve dürüstlük anlayışıyla hareket eden deneyimli ekibiyle, yurtiçi ve yurtdışı platformlarda kendini tanıtmış, kamu ve özel hastanelerin ihtiyacına yönelik medikal cihaz ve ekipmanlarını ithal edip aynı zamanda kurulum, bakım ve eğitim hizmetleri veren ve alanında zirve yolunda sağlam adımlarla ilerleyen yenilikçi bir kuruluştur.

 

Bünyesinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, sektörde bu çeşitlilikte cihaz barındıran nadir kuruluşlardan biridir. İthal edilen son teknoloji ürünler, kalite ve işletme anlayışını; TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ile ulusal ve uluslararası servis sertifikalarıyla ispatlamıştır. İhtiyaç halinde cihaz durumuna bağlı olarak firmanın sahip olduğu servislerde veya yerinde bakım-onarım hizmetlerini sunmaktadır.

 

Şirket anlayışı olarak sağlık sektöründe her türlü hizmete güvenilir ve hızlı bir şekilde cevap vererek analitik, ergonomik ve efektif çözümler sunarak hayata geçirmeyi benimseyen Anda Medikal, yurtdışından kaliteli tıbbi cihaz ithal edip yurtiçinde bunların tanıtımını ve satışını yapmaktadır.