TRENG
Menü Simge

TEKSTİL

Our products are produced from natural cotton grown in Çukurova -Türkiye. We have jacquard weaving technique from hudludan to blanket. Our products with high absorbency and softness are in the category of Wellsoft.

 

Towels ; It is a garment which is easily absorbed water, used in the body's drying, woven or knitted, white, dyed and / or printed. Towel fabrics are used primarily to provide hygiene in household textile products. 100% cotton yarn is used in most of the contents of towels. In the production of some surgial towels, flax yarns are preferred outside of cotton.

 

By preserving Turkey's agricultural production natural and corporate knowledge is to create sustainable value for their customers. TunaGroup is committed to providing the highest quality products and services through its investments, environmental protection and ethical behavior standards.

TunaGroup vision to be of Turkey, which yields the maximum value "Marketing Renovation Textile Investment Company".Tuna Group with sector experience, local knowledge and international cooperation with Turkey's growing need for the export of textile products, also near to evaluate opportunities in the region is to meet diversifying its portfolio and create maximum value for its stakeholders.

Medikal sektöründe uzmanlaşmış genç ve dinamik bir kadro sektör ihtiyaçlarına yönelik medikal ürünler temin ederek, en doğru çözümü en kısa sürede vermeyi hedeflemektedir. Medikal Sektöründe sadece Ankara’da değil çoğalan müşteri nüfusuyla tüm Türkiye’nin önde gelen firmalarındandır. Ayrıca teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek kaliteli hizmet sunmayı daima amaç edinmiştir. Öncelikli hedefimiz gelişen yeni teknolojileri ve uzun süredir sağlık sektöründe aktif olarak çözüm üretmenin verdiği bilgi birikimi ve tecrübesini kullanarak kolay kullanılabilir aile hekimliği sarf malzemeleri temin ederek ve bununla birlikte kurumların ihtiyaçlarına yönelik özel çözümleri sunmaktır.

 

Sağlık sektöründe uzun yıllar boyunca kendini geliştirmiş kalite ve dürüstlük anlayışıyla hareket eden deneyimli ekibiyle, yurtiçi ve yurtdışı platformlarda kendini tanıtmış, kamu ve özel hastanelerin ihtiyacına yönelik medikal cihaz ve ekipmanlarını ithal edip aynı zamanda kurulum, bakım ve eğitim hizmetleri veren ve alanında zirve yolunda sağlam adımlarla ilerleyen yenilikçi bir kuruluştur.

 

Bünyesinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, sektörde bu çeşitlilikte cihaz barındıran nadir kuruluşlardan biridir. İthal edilen son teknoloji ürünler, kalite ve işletme anlayışını; TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ile ulusal ve uluslararası servis sertifikalarıyla ispatlamıştır. İhtiyaç halinde cihaz durumuna bağlı olarak firmanın sahip olduğu servislerde veya yerinde bakım-onarım hizmetlerini sunmaktadır.

 

Şirket anlayışı olarak sağlık sektöründe her türlü hizmete güvenilir ve hızlı bir şekilde cevap vererek analitik, ergonomik ve efektif çözümler sunarak hayata geçirmeyi benimseyen Anda Medikal, yurtdışından kaliteli tıbbi cihaz ithal edip yurtiçinde bunların tanıtımını ve satışını yapmaktadır.